O nás

Milí návštěvníci tohoto webu.

Doba je dnes taková, že si před koupí telefonu na e-shopech musíte říct: „Kdo vlastně jsou?! Mohu jim důvěřovat?“. Proto je tady náš úvod, jehož prostřednictvím bychom se Vám rádi představili.

Během let, co působíme na trhu, což je od roku 1998, jsme prodali nesčetný počet telefonů a příslušenství a z prodejen odcházelo mnoho spokojených zákazníků. Snažíme se v této tradici pokračovat a vycházet všem zákazníkům a jejich požadavkům vstříc.

snažíme se být rychlí a ze statistik je 70% objednávek doručeno do 24h a více jak 95% doručeno do 48h

na přesné statistiky a spokojenost zakazníku se můžete podívat na :

http://obchody.heureka.cz/mojemobilka-cz/recenze/

Nyní máme v provozu tři prodejny : v Třinci, Českém Těšíně a Karviné. 

E-SHOP:

Zakoupit si u nás můžete zboží od baterií přes pouzdra až po telefony. Snažíme se na eshopu nabízet co nejvíce příslušenství a telefonů, ale kdybyste měli nějaké speciální přání, jak ohledně telefonů tak i příslušenství či služeb, stačí se nám ozvat na jakýkoliv email uvedených na těchto stránkách, budeme dělat, co je v našich silách, abychom Vaše přání splnili. Všechny telefony pocházejí z oficiální české distribuce se záručním listem platným i mimo naše prodejny také po celé České Republice v specializovaných servisech dané značky. Seznam servisních středisek naleznete také na našich stránkách a to konkrétně Servisní místa Pokud se jedná o brandovaný přístroj pro některého našeho operátora (T-Mobile, Vodafone, Telefonica 02 ) je možnost uplatnit záruku také na všech značkových prodejnách daného operátora.

Ke každé objednávce přibalujeme kromě objednaných položek také fakturu která slouží také jako záruční list. Všechny telefony pocházejí z české distribuce a záruku uznávají všehny autorizované servisy. Telefony, které nabízíme, jsou zcela nové a nepoužité.

Díky našim spokojeným zákazníkům na www.heureka.cz (http://obchody.heureka.cz/mojemobilka-cz/recenze/) se můžete podívat na reakce a zkušenosti ostatních, kteří u nás objednali, doufáme, že Vám to rozhodování nákupu u nás usnadní.

Pokud fandíte nám i facebooku, můžete být s námi ve spojení na stránkách FB :http://www.facebook.com/pages/mojeMobilkacz/112109905494728, budeme velmi rádi, když se stanete našimi fanoušky a napíšete nám.

Přejeme Vám tímto spokojený nákup,

celý tým společnosti mojemobilka s.r.o. 

Přihlášení
Registrace

Ještě nejste registrovaní? Vytvořte si jednoduše účet zde a získejte ojedinelé výhody.

Zapoměl jsem heslo